Arabeskin 3 Babası

Android için Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma androdeveloping
Arabeskin 3 Babası uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek arabeskin üç kralının buluştuğu mükemmel bir uygulamaya sahip olabilir ve dilediğiniz her an ve her yerde cihazınızdan uygulamayı

Arabeskin 3 Babası uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek arabeskin üç kralının buluştuğu mükemmel bir uygulamaya sahip olabilir ve dilediğiniz her an ve her yerde cihazınızdan uygulamayı açarak birbirinden eşsiz şarkıları dinleyebilirsiniz.

Arabesk müziğin üç babası Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve Ferdi Tayfur' un en sevilen ve en nadide eserlerinin bir araya getirilerek siz kullanıcılarımızın beğenisine sunulmuş olan bu mükemmel uygulama size tüm şarkıları tek bir ekran üzerinden görebilme şansını veriyor.

Çok keyif alacağınız bu mükemmel ve aynı zamanda da kolay kullanım özelliğine sahip olan bu uygulama ile dinlediğiniz şarkıları sosyal paylaşım siteleri ile bağlantı kurarak hesabınız üzerinden paylaşabilir ve arkadaşlarınızın da dinleyebilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik istediğiniz bir şarkıyı cihazınıza zil sesi olarak da ayarlayabilirsiniz. Bu mükemmel uygulama Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınız için tamamen ücretsizdir.

Arabeskin 3 Babası indir